Niezwykłe przeżycia w dodatkowym czasie gry batalii z angielską drużyną! Damian Szymański strzelił gola i został nazwany bohaterem polskiego zespołu!

Niezwykłe przeżycia w dodatkowym czasie gry batalii z angielską drużyną! Damian Szymański strzelił gola i został nazwany bohaterem polskiego zespołu!

Od dłuższego czasu mamy świadomość tego, że drużyna polska występująca w starciach na stadionie w Warszawie bywa bardzo trudna do pokonania. Tracimy gole na tym stadionie faktycznie naprawdę rzadko i trzeba przyznać, iż spora w tym zasługa wielbicieli piłkarskich z naszego kraju. W chwili, gdy Stadion Narodowy wypełniony jest do ostatniego krzesełka gracze naszego zespołu dostają nadwyżkowego zastrzyku umiejętności. W kwalifikacyjnych zmaganiach do mundialu w Katarze zawodnicy trenera Sousy prezentują się do tego momentu nieźle, ale ich dyspozycja daleka jest od perfekcji. Naszych zawodników na wieczór w środę czekał niesamowicie trudny test, jakim z pewnością był mecz z angielską reprezentacją. To jak ciężkim oponentem w dziejach starć naszej drużyny narodowej są piłkarze Anglii ma świadomość tego każdy fanatyk futbolu z naszego kraju. Jednak w tym momencie nie było miejsca na zwątpienie, ponieważ najistotniejsze było zgarnięcie największej ilości oczek.

Narodowa drużyna Polski przed tym spotkaniem była od początku skazywana na przegraną. Dobrze bez żadnych wątpliwości brać pod uwagę to, że polscy piłkarze w większości przypadków bardzo mocno się mobilizują na spotkania z o wiele mocniejszymi. Identycznie było w tym meczu i trzeba brać pod uwagę fakt, przez moment mogliśmy nawet myśleć, iż polska narodowa kadra walczyć by mogła o trzy punkty z kadrą Anglii. dla polskiej reprezentacji to było niezwykle ciężkie starcie i z całą pewnością trzeba ich pochwalić za walkę do ostatnich minut. Mogło się wydawać, iż to być może koniec marzeń o korzystnym wyniku, w sytuacji, gdy gola w 80 min. ustrzelił Kane Harry. Drużyna Polski do końca meczu poszukiwała okazji na zdobycie bramki i nie miała w planach odpuścić. W dodatkowym czasie spotkania, który doliczył sędzia gola na wagę remisowego rezultatu strzelił gracz ateńskiego AEK-u Damian Szymański. To była bez żadnych wątpliwości genialna okoliczność dla tego uzdolnionego zawodnika. Piłkarska reprezentacja Polski ostatecznie wywalczyła remisowy rezultat na Narodowym Stadionie w starciu z angielską narodową drużyną i w ten sposób w dalszym ciągu ma wielkie szanse na dostanie się do mistrzostw świata w Katarze.