Selekcjoner Paulo Sousa podał do mediów w tym tygodniu listę graczy reprezentacji naszego narodu na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Paru graczy odstrzelonych od polskiego zespołu!

Selekcjoner Paulo Sousa podał do mediów w tym tygodniu listę graczy reprezentacji naszego narodu na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Paru graczy odstrzelonych od polskiego zespołu!

Sporo młodych chłopców, których celem życiowym są profesjonalne występy w piłką nożną marzy o graniu na turnieju. Nie ulega wątpliwości to nożna piłka to w chwili obecnej najpopularniejsza sportu dyscyplina na całym świecie. Od lat młodych chłopcy trenują po to, żeby kiedyś grać w spotkaniach na najwybitniejszych murawach futbolu światowego. Trzeba jednak mieć tego świadomość, iż droga do pozostania profesjonalnym piłkarzem nie jest najłatwiejsza i żąda bardzo dużo wyrzeczeń. Właśnie dlatego młodzi chłopcy, którym się powiodło pobudzają z reguły uprzedzenie oraz jednocześnie szacunek pośród własnych znajomych. W przyszłym miesiącu wystartują mistrzostwa Starego Kontynentu w piłce nożnej, w których toczyć batalię będą dwadzieścia cztery drużyny. Oznacza bez żadnych wątpliwości to, iż na fanów futbolu czekają fenomenalne emocje. Turniej czempionatu europejskiego grany będzie przez miesiąc czasu, a więc bez najmniejszych wątpliwości będziemy świadkami wielu bramek a także pojedynków futbolu. W obecnym tekście z kolei pragniemy się skoncentrować na reprezentacji narodowej, ponieważ szkoleniowiec Paulo Sousa podał do wiadomości publicznej skład na mecze europejskich mistrzostw.

Opracowanie listy piłkarzy na dużej rangi turnieje takie jak światowe mistrzostwa a także Euro od wielu lat budzi pośród fanów nożnej piłki a także sportowych publicystów gigantyczne doznanie w naszym narodzie. Się pojawiały w takiej chwili zwykle, które nie każdemu się podobały. W przypadku tych powołań było bardzo podobnie. Selekcjoner Sousa podał do opinii publicznej listę piłkarzy i z pewnością gigantycznym zdumieniem był brak w drużynie narodowej Turbogrosika, który przez bardzo długi czas stanowił siłę w ataku naszej drużyny narodowej. Od długiego czasu reprezentant West Bromwich nie gra w futbol często i to jest głównym powodem tego, iż trener Paulo Sousa nie miał chęci powołać go do grupy zawodników polskiej reprezentacji na europejski czempionat. Szczerze mówiąc powołaliśmy silną drużynę, która może walczyć o bardzo dobry wynik na mistrzostwach Starego Kontynentu. Pozostaje nam więc czekać na pierwszy mecz turnieju, w którym zespół Polski walczyć będzie z drużyną Słowacją.