Smutny koniec epizodu Brzozowskiego na Eurowizji. Zaprezentowana przez Rafała piosenka zbyt banalna na finałowe miejsce konkursu Eurowizji!

Smutny koniec epizodu Brzozowskiego na Eurowizji. Zaprezentowana przez Rafała piosenka zbyt banalna na finałowe miejsce konkursu Eurowizji!

Nasza ojczyzna na ogół nie wprawiała w zachwyt fanów muzyki w trakcie turnieju Eurowizji i bardzo dobrze pamiętać o tym. Zwykle naszym najpotężniejszym osiągnięciem jest zakwalifikowanie się do występu finałowego, w którym zdobywaliśmy dalekie lokaty. W ubiegłym roku Eurowizja była odwołana, ponieważ pojawiła się epidemia koronawirusa, która załamała nie jedynie Stary Kontynent, ale także cały świat. W odbywającej się w tym roku edycji reprezentantem naszego kraju w trakcie zawodów Eurowizji został Rafał Brzozowski, który miał marzenie zadziwić smakoszy muzyki utworem o tytule "The Ride". Z wyboru reprezentanta naszej ojczyzny bardzo dużo dziennikarzy nie było uradowanych, jednakże w ostatecznym rozrachunku do podmiany nie doszło. Przykro iż ponownie musieliśmy żegnać się z konkursem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Brzozowski Rafał, który reprezentował nas w trakcie turnieju Eurowizji nie skokietował fanów muzyki w Europie i z tego powodu wyeliminowany został na etapie półmetku 65. konkursu piosenki europejskiej.

Z całą pewnością telewidzowie z naszego kraju są już niezwykle wynudzeni tego typu wynikiem. Trzeba przyznać, iż "The Ride" a więc przyśpiewka prezentowana ze strony Brzozowskiego była szczerze mówiąc kiepska. Nie ma nic efektownego w tym utworze co by mogło wprawić w zachwycenie fanów muzyki w Europie. To jest następna edycja turnieju europejskiej piosenki, w trakcie którego ambasador naszego narodu nie jest w stanie dostać się do finałowej fazy. Z całą pewnością możemy zauważyć, że od paru lat dobieranie ambasadorów naszego państwa na konkurs piosenki europejskiej nie idzie nam zbyt dobrze. Powinniśmy w takim wypadku pokładać wiarę w tym, iż w kolejnym roku nasz ambasador zdoła zakwalifikować się do starcia finałowego o triumf w turnieju europejskiej piosenki. W tym przypadku niesamowicie ważne jest to, żeby wskazać najlepszego artystę, który będzie w stanie zaczarować widownię europejską. W przeciwnym razie ponownie nie będziemy mieć szans do finałowej batalii w zawodach piosenki europejskiej.