Znamy skład Domu Modelek w Top Model!

Znamy skład Domu Modelek w Top Model!

Top Model jest jednym z programów produkowanych i emitowanych przez stację TVN, w którym uczestnicy będą rywalizować o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa jak i również rozpoznawalne jury, którzy zgromadzają przed telewizorami dziesiątki tysięcy widzów. Dodatkowo gościnnie pojawia się sporo znanych i cenionych osób w przestrzeni modowej, jak chociażby światowej sławy fotografowie, znane modelki oraz redaktorki pism o modzie.

W tym sezonie o miano Top Model konkurować będzie czternaście osób, wśród których znajdują się także osoby ze złotym i srebrnym biletem. Bilet w złotym kolorze przyznawany jest przez jurorów osobie, która według nich rzeczywiście może nadawać się do roli modela lub modelki, dzięki czemu taki uczestnik na wstępie wchodzi do domu Top Model. Za to bilet w srebrnym kolorze jest oceną osób głosujących w Internecie, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie musi uczestniczyć w castingach i natychmiast trafi na bootcamp, czyli kolejny etap.

O czym jest program?

Top Model stawia sobie za cel dać możliwość rozwoju i zaistnienia w świecie modelingu, więc w każdej edycji postanawia się zgłosić sporo zainteresowanych osób. W każdym odcinku uczestnicy mają do wykonania różnego rodzaju konkurencje, które będą sprawdzać, czy podołają oni wyzwaniom w prawdziwym świecie mody. Rolą jurorów jest ocena ich zmagań i decyzja o tym, który z uczestników opuści program w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja przywrócenia do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwacja panelu za kulisami, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Stawką jest kontrakt z agencją modelek i modeli i sesja fotograficzna na okładkę dla miesięcznika "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również będziemy mogli oglądać rywalizujących uczestników i dowiedzieć się, który z nich zostanie dziewiątą osobą z tytułem Top Model w Polsce. O ten tytuł konkuruje całkiem sporo interesujących zawodników, dlatego bez wątpienia warto jest śledzić emitowane odcinki.